Akıllı Bikini! Yanlış Duymadınız Fransız Tekstil Firması, Güneş Işınlarından Koruyan Akıllı Bikini Geliştirdi

Akıllı Bikini! Yanlış Duymadınız Fransız Tekstil Firması, Güneş Işınlarından Koruyan Akıllı Bikini Geliştirdi


Yüksek teknolojik yeniliklerden faydalanarak zararlı ışınımları ölçüp kullanıcının bilgilendirilmesini sağlayan bir bikini geliştirildi. Üzerine yerleştirilen kaptör sayesinde vücuda gelen güneş ışınlarını ölçen bu akıllı bikini, senkronize bir şekilde çalıştığı akıllı telefon ya da tablete ışınların derecesini bildiriyor. Eğer vücuda haddinden fazla güneş ışını geliyorsa, bikiniyi kullanan kişiye bir sinyaller göndererek güneş kremi sürmesi konusunda uyarıda bulunuyor. Bu sinyallerin aralığı, deri tipine ve vücuda gelen güneş ışığının yoğunluğuna göre değişiyor.

Akıllı bikiniler, Fransa’da büyük bir ilgi görmüş durumda. Bu sistem sayesinde güneşten korunarak cilt kanseri riskinin de azaltılmasından dolayı akıllı bikini fikrini olumlu bakılıyor. Yaz tatili güneş yanıkları nedeniyle zehir olan tatilcilerin ‘akıllı bikiniyi’ tercih edeceği düşünülüyor. Ayrıca, çocuklar için üretilmesi planlanan şapka sayesinde, çocuğun sahilde ya da denizde uzun süre şapkasını çıkarması aileye bildirilecek.

Akıllı bikini ve diğer giyilebilir teknolojileri https://buypasa.com da uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı bikini ve mayo modelleri sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle