Akıllı Telefonlara Efsane Oyun Snake Geldi

Akıllı Telefonlara Efsane Oyun Snake Geldi


Angry Birds’den, Candy Crush’tan, Fruit Ninja’dan önce tüm dünyada herkes tarafından oynanan, dört tuşlularla iki tuşluları birbirine düşüren ve herkesin çok sevdiği bir oyun vardı. Nokia telefonlara yüklü olarak gelen Snake, bizim bildiğimiz adıyla Yılan oyunu, geçtiğimiz Mayıs’ta iOS, Android ve Windows phone platformlarına geldi.

 

Orijinal oyunun yaratıcısı Taneli Armento, Rumilus Design firmasıyla birlikte çalışarak Snake Rewind’ı akıllı telefonlara getirmek için çalışıyor. Yenilenmiş Snake ise, modern dünyanın imkanlarını sonuna kadar kullanıyor. Efsane oyunun yeniden düzenlenmiş hâli olan Snake Rewind, alıştığımız oyundaki oynanışı ve diğer öğeleri korumasının yanında, göze daha hoş gelen görsellere ve kullanıcının yılan öldükten sonra bile oynamaya devam etmesini sağlayan yeni ve ilginç özelliklere sahip.

 

Toplamda 10 seviye bulunan oyunda her seviye farklı bir görselliğe ve müziğe sahip. Ek olarak yılanın yiyebileceği Fruit Magnet, Trailblazer ve Score Multiplier adında yeni meyvelerle birlikte de eğlence arttırılmak isteniyor. Yüzlerce oyun ve uygulama yükleyebileceğiniz akıllı telefonlar https://buypasa.com adresinden uygun ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

 

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle