Alman Güvenlik Yazılımı Firması Avira, Kendi Web Tarayıcısını Sundu.

Alman Güvenlik Yazılımı Firması Avira, Kendi Web Tarayıcısını Sundu.


Bugüne kadar antivirüs programları ile tanınan Alman güvenlik yazılımı firması Avira, kendi web tarayıcısını ortaya çıkardı. Beta aşamasındaki tarayıcı, Windows, Linux ve OS X için sunuluyor.

 

1986’dan beri kullanıcılar için güvenlik yazılımları yapan Avira’nın web tarayıcısını deneyebilmek için Avira Open Beta Projects sayfasından kaydolmanız gerekiyor. Beta topluluğuna kaydolduktan sonra Google’ın Chromium web tarayıcısı motorunu temel alan tarayıcıyı kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Tarayıcın öne çıkan özellikleri arasında zararlılara, olta saldırılarına ve güvensiz ağalara karşı sunduğu güvenlik önlemleri var. Avira’nın web tarayıcısı, tekrarladığınız işlemleri otomatik hale getirmeye yönelik bir işleve de sahip. Avira PC’de bulunan virüs tarayıcılarına nazaran çevrimiçi önlemlerin anında uygulanabilmesinin kullanıcıları daha güvenli kılabileceğine inanıyor. Avira tasarladığı yeni web tarayıcısının alt yapısını Chromium açık kaynak kodlarını kullanarak hazırlayacak. Windows, Linux ve OS X sürümleri sunulan tarayıcı, eklenti desteği gibi klasik özelliklere de sahip.

 

Avira’nın güvenlik yazılımlarını 100 milyonun üzerinde cihaz kullanıyor. Geleneksel antivirüs yazılımlarıyla tanınan Avira çıtasını yükselterek daha güvenli internet tecrübesi sunmaya hazırlanıyor. Avira Tarayıcı kullanıcıların internette dolaşırken karşılaşabilecekleri tüm tehlikeleri önceden sezinleyerek, erken uyarı verecek bir sistem geliştiriyor.

 

100 milyonun üzerinde cihazın kullandığı Avira’nın güvenlik yazılımlarını https://buypasa.com adresinden uygun ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

 

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle