Apple Watch Şimdi Türkiye’de

Apple Watch Şimdi Türkiye’de


Teknoloji tutkunlarının heycanla beklediği Apple Watch nihayet Türkiye’de satışa sundu. Cuma sabahı saatlerinde Apple Watch’u Apple Store Online üzerinden piyasaya sunan Apple, saat 10.00 itibarıyla saati mağazalarda da kullanıcıların beğenisine sunuldu. Her zevke ve ortama uygun kasa ve kayış seçenekleriyle birlikte gelen Apple Watch, tasarımı, fitness yetenekleri ve iletişim özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Tüketici seçeneklerinin arttırılması amacıyla farklı modeller ile piyasaya girecek olan Apple; Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition olarak 3 farklı akıllı saat modeli tanıttı. Her üç model de 38 mm ve 42 mm boyutlarında kasa seçeneklerine ve malzeme olarak farklı yapılara sahip. Ayrıca her modelde spor, deri, metal ve diğer kombinasyonlarda farklı kayış seçenekleri bulunuyor.

Uzun zamandır Türkiye’de merakla beklenen Apple Watch’un 38 ve 42 mm olmak üzere iki farklı boyutu bulunuyor. Toplamda saat üç farklı modelde sunuldu. Apple Watch, Apple Watch Sport ve Apple Watch Edition. Bu modeller alüminyum (gri, gümüş), paslanmaz çelik (gri, siyah) ve altın (roze, sarı) olmak üzere toplamda 6 kaplama seçeneğiyle geliyor. Çoklu dokunma özelliğine destek veren dokunmatik ve ekran basınç kuvvetini algılyan Retina ekranlı saatlerden Apple Watch Sport Ion-X ile güçlendirilmiş camla kaplıyken, Apple Watch ve Apple Watch Edition safir ekranlarla kaplı. Elmastan sonra dünyanın en sert saydam maddesi olan safir kristal sayesinde Apple Watch ve Apple Watch Edition, çizilmelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olarak ön plana çıkıyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle