Çin’li Qihoo Firmasından Radyasyon Önleyici Wi-Fi Modem

Çin’li Qihoo Firmasından Radyasyon Önleyici Wi-Fi Modem


Wi-Fi radyasyonunun insan vücuduna zarar verdiğine dair bir kanıt bulunmuyor ancak bu durum, Çin’li teknoloji firması Qihoo’nun yayılan radyasyonu düşüren “hamilelik modu”na sahip, 360 isimli bir kablosuz modemi üretmesini engellemedi.

 

Qihoo’nun P1 modeminin üç seçeneği bulunuyor ve bu seçenekler “duvar geçişi,” “denge” ve “hamilelik” olarak gözükmekte. Bu üçüncü seçenek, firmanın iddialarına göre radyasyon yayımını yüzde 70 oranında düşürüyor. Elektromanyetik radyasyonun geçtiğimiz on yıl içerisinde daha da yaygınlaşması ile beraber, insan sağlına olan etkilerinin korkusu da yayıldı. Ayrıca telekomünikasyon alanında yayılan iyonize etmeyen radyasyon, uranyum ve benzeri diğer radyoaktif malzemelerin yaydığı radyasyondan çok farklı ve bu radyasyonun insan sağlığına zarar verdiğine dair bir kanıt bulunmamaktadır. WHO’nun(Dünya Sağlık Organizasyonu) söylediğine göre geçtiğimiz 30 yıl içerisinde 25.000 makale yayınlanmış durumda ve “bazı kişilerin daha fazla araştırma yapılması gerektiğini düşünmelerine rağmen, bu alandaki bilimsel bilgi, çoğu kimyasaldan çok daha fazla.”

Başka bir deyiş ile Qihoo’nun “hamilelik modu” sayesinde internete ulaşmanız daha zorlaşırken, bunun sonucunda geriye bir şey kazanamayacaksınız gibi görünüyor. Yine de işini sağlama almak isteyenler için iyi bir alternatif olan modemi https://buypasa.com adresinden uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı ürünler sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle