Instagram Fotoğraf Çözünürlüğüne El Attı

Instagram Fotoğraf Çözünürlüğüne El Attı


Son dönemin gittikçe popülerleşen sosyal ağı Instagram, son güncellemesiyle çok daha kaliteli bir hâl alıyor. Önceki gün herhangi bir açıklama olmaksınız App Store ve Google Play Store’da güncellenen uygulamada fotoğrafların boyutları 640 x 640 pikselden, 1080 x 1080 piksele yükseltildi.

Güncelleme hakkında daha önceden bir duyuru yapmayan şirket, yeni çözünürlüğe sahip sürümü kademe kademe iOS ve Android cihazlara göndermeye başladı. Instagram’ın kaynak kodlarına bakıldığında da yeni fotoğrafların 1080 piksel olarak depolandığı görülüyor.

Şu an için bu yeni yüksek çözünürlük ilk olarak mobil cihazlara gelecek. 1080p fotoğrafların masaüstü sürümüne ne zaman geleceğine dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Nispeten geç kalınmış bir hamle olarak düşünebileceğimiz bu güncellemenin internet kotanızı etkilemesi de yüksek bir ihtimal. Dikkatli olmanızı öneririz.

Onlarca oyun ve uygulama yükleyebileceğiniz akıllı telefonlar https://buypasa.com adresinden uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı ürünler sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle