Instagram’ın Web Arayüzü Değişiyor

Instagram’ın Web Arayüzü Değişiyor


Başından beri mobil odaklı olan Instagram, Web üzerinden de profilleri inceleyip fotoğraf göstermeye başlayalı çok olmadı. Elbette telefondan açıp Instagram’da gezinmek ayrı bir uğraş hâlini alsa da, kimi zaman masaüstünden fotoğraflara bakmak daha kolay geliyor.

 

Bugüne kadar da Instagram’ın Web’de sunduğu deneyimin pek başarılı olduğunu söylenemez. Ancak bu durum değişecek gibi görünüyor. Tamamen yenilenen Instagram’ın Web arayüzü, çok daha temiz, şık ve kullanışlı bir tasarımla karşımıza çıkıyor.

 

Instagram’ın Web üzerindeki eski görüntüsü, birkaç yıl öncesinden kalmış, teknoloji ve Web tasarımının son gelişmelerine uzak bir görüntü çiziyordu. Değişen tasarım ise oldukça modern ve daha düz bir tasarım karşımıza çıkarıyor. Yeni tasarımda, profil sayfalarında gösterilen fotoğraf sayısı azalırken, resimlerin boyutları büyümüş ve biraz fazla gibi görünen beyaz alan sayesinde daha önce çıkmaları sağlanmış. Eskisine göre kesinlikle çok daha rahat bir kullanım sunan yeni Web arayüzü, mobilden alışık olduğumuz Instagram deneyimine de oldukça yaklaşmış. Şu an için tüm tarayıcılarda çalışan yeni Instagram, bu hafta tamamlanana kadar tüm kullanıcılara ulaşmış olacak.

 

Sosyal paylaşım platformuna sahip omlarca uygulamayı yükleyebileceğiniz akıllı telefonlar https://buypasa.com adresinden uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı ürünler sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle