iOS 9 Beta 2 Yayınlandı

iOS 9 Beta 2 Yayınlandı


iOS 9’un bildiğiniz gibi bir süre önce Beta sürümü yayınlanmıştı. Adı üstünde sürüm Beta olunca, ufak tefek sıkıntılar da mevcuttu. İşte bu sıkıntıların giderildiği ve birkaç yeni özelliğin eklendiği Beta 2 sürümü de yayınlanmış durumda.

 

Apple iOS 9 Beta 1 sürümünün agresif pil tüketmesi ve fazla stabil olmamasından dolayı Apple, iOS 9 Beta 2 sürümünü geliştiriciler için yayınladı. iOS 9 Beta 2 ile gelen en büyük yenilik, uygulamaların güncellemeler için otomatik olarak silinme özelliği olarak göze çarpıyor. Bu özellik sayesinde uygulama güncellemelerini yüklemek için sistem uygulamayı silebilecek ve güncelleme yüklendikten sonra uygulamanın güncel hali kullanılabilecek. Apple, bununla birlikte iOS 9’da App Thinning yani uygulama inceltme özelliğini de sunmaya hazırlanıyor. App Thinning kapsamında telefonunuzda bulunacak App Slices (uygulama doğraması tarzı bir anlamı var) sayesinde, geliştiriciler uygulamaları telefonların ihtiyaç duyduğu şekilde tasarlayabilecek. Aslında bu özellikler ilk beta sürümünde de mevcuttu. Ancak dediğimiz gibi yeni sürüm ile daha ön plana çıkmış ve daha işlevselleşmiş bir hal almış durumdalar. iOS 9 Beta 2, geliştiricilere sunulmuş durumda. İndirebilmeniz için geliştirici hesabına ve bu hesapta UDID kaydına sahip olmanız gerekmekte. Geliştirici olmayanlar için de IPSW dosyaları büyük ihtimalle bir süre sonra internete düşer.

 

iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonları  https://buypasa.com da uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı iphone, iPad, iPodlar sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı yüzlerce ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de üye olabilirsiniz.

 

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle