Mısır Olmadan Sinema Keyfi Olmaz Diyenlere Arnica’dan Mısırmatik

Mısır Olmadan Sinema Keyfi Olmaz Diyenlere Arnica’dan Mısırmatik


Ev elektoniği alanında adını sıkça duyduğumuz ve tüketici dostu üretimleri ile beğeni toplayan marka Arnica’dan dizi ve sinema tutkunlarının keyiflerine keyif katacak Arnica Mısırmatik Plus ile evinizde dizinizi veya filminizi izlerken fazla zaman harcamadan, kolayca mısırınızı hazırlayabilecek böylece sinema zevkinizi doyasıya yaşayabileceksiniz.

Sinema gecelerinin özellikle vazgeçilmezi olan mısır patlatmak, Mısırmatik Plus ile artık çok daha kolay. Mısırınızı patlatırken izleyebileceğiniz ve kontrol edebileceğiniz şeffaf kapağını mısır kasesi olarak da kullanabileceğiniz Mısırmatik ile çerezlerinizi ısıtabilecek ve kestanenizi de hazırlayabileceksiniz. Çıkarılabilir taban plakası sayesinde kolayca temizlemesi mümkün olan Mısırmatik Plus, mısır patlatmanın en zor kısmı olan temizleme işine de pratik bir çözüm sunuyor.
1000 W
Şeffaf mısır kasesi ve kapak
Pratik kullanım
Açma-kapama düğmesi
Çıkarılabilir mısır patlatma plakası
2 kademeli açma kapama düğmesi

Pratik elektrikli ev aletleri hazırlayıp sunan Arnica markasının mısır patlatma makinesi Mısırmatik https://buypasa.com da uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı ev aletleri ve aksesuarlar sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı yüzlerce ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de üye olabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle