Motorola Sessiz Ama İddialı Geliyor!

Motorola Sessiz Ama İddialı Geliyor!


Son yıllarda Android telefon piyasasında önemli hamleler yapan Motorola sessiz sedasız yeni Android telefonlarını duyurdu. Motorla, Moto X ve Moto G modelleri ile büyük beğeni toplamıştı. Moto X ve Moto G serisini devam ettiren firma, sessiz sedasız serinin yeni üyelerini tanıttı. Üst düzey teknik özellikleri ile dikkat çeken Moto X Style, sektördeki en ince çerçeveye sahip telefon olarak lanse edildi.

Motorola, Moto X Style modeli ile iddialı şekilde rakiplerine kafa tutmayı hedefliyor. Moto X Style, 1.8 GHz hızında çalışan Snapdragon 808 yonga setine, 3 GB RAM’e, 5.7 inç büyüklüğünde Quad HD ekrana, f/2.0 değerinde 21 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya, 4K video çekme özelliğine, Dual CCT flaşa, 87 derece açılı 5 Megapiksel flaşlı ön kameraya sahip. Moto X Style; Moto asistan ve Android 5.1.1 Lollipop ile geliyor.

Motorola, diğer modeli olan Moto X Play modelinde özellikleri bakımından daha tutumlu davranıyor. Moto X Play, 1.7 GHz hızında çalışan Snapdragon 615 yonga setine, 2 GB RAM’e, 5.5 inç büyüklüğünde Full HD ekrana, f/2.0 değerinde 1080p video kaydı yapabilen 21 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya, Dual CCT flaşa, 5 Megapiksel ön kameraya sahip. Moto X Play, 3.630 mAh kapasiteli bataryası ile pil konusunda da iddialı. 16 ve 32 GB modelleri bulunan Moto X Play, microSD kart desteğine de sahip. Android 5.1.1 Lollipop ve Moto Asistan ile gelecek olan Moto X Play için üst ile orta segment arasında bir telefon olarak görünüyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle