Netis E1+ Kablosuz Erişim Noktası

Netis E1+ Kablosuz Erişim Noktası


İş için veya tatil amaçlı seyahat ediyorsanız çoğu zaman bir kablosuz erişim noktasına ihtiyaç duymuş olabilirsiniz. Birçok otelde halen ethernet bağlantısının olduğu bir priz bulunuyor ve bilgisayarınızı kablolu şekilde internete bağlamak zorunda kalıyorsunuz. Netis E1+ bu gibi sıkıntılardan kurtulmanızı sağlayacak ve kolay kurulabilen bir kablosuz erişim noktası. En basit haliyle kablolu bir ağı kablosuz hale getiriyor. Diğer bir kullanım alanı ise kablosuz ağ genişletici olması. İnternet bağlantısı içeren ve şifresini bildiğiniz herhangi bir kablosuz ağdan böylece kablolu veya kablosuz internet elde edebilirsiniz. Mevcut bir kablosuz ağın sinyallerini alarak daha güçlü şekilde çalışma ortamınıza iletiyor. Böylece evinizin veya ofisinizin kablosuz ağ sıkıntısı olan bölgelerine taze kan sağlayabilirsiniz. Sunduğu teknolojiler bir yana Netis E1+, kolay kurulum özelliğiyle de beğenimizi kazanan bir ürün oldu.
Netis E1+’ın beyaz, sarı, yeşil, mavi, pembe, turuncu ve mor renkleri var. Ürün boyutları açısından bir akıllı telefon şarj adaptöründen biraz büyük ve günlük yaşamda çantanızda veya valizinizde kesinlikle yer işgal etmiyor. Elbette 802.11b ve 802.11g’ye geriye uyumluluk da söz konusu. Ürünün üzerinde sadece WPS ile ilgili bir LED göstergeye yer verilmiş durumda. Üründe 802.11n kablosuz ağ protokolü ve 300 Mbps teorik hız destekleniyor. Aynı LED gösterge aynı zamanda bağlı olduğunuz ağın sinyal gücünü de renkli olarak ifade edebiliyor. WPS teknolojisi ile güvenlik yapılandırma şansı da var.
Bir şarj aleti büyüklüğünde olan bu cihazı https://buypasa.com da uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı modem ve network ürünleri sizleri bekliyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle