Panasonic’ten Kablosuz Projektörler

Panasonic’ten Kablosuz Projektörler


Kurulduğu yıl yalnızca 3 olan çalışan sayısı zamanla 290.000’e kadar çıkan ve şu anda dünya çapında 51,7 milyar dolarlık net satış rakamına ulaşmış durumda olan Panasonic şimdilerde geçmişte zirvede olan projektör ürünlerinin kablosuz ve üst teknoloji ile birleşecek yeni sürümün hazırlıklarını yapıyor.

Projektörler bir zamanlar okul ortamının aranılan bir numaralı elektronik ürünüydü. Şimdilerde biraz modası geçmiş gibi gözükse de hala taleplerin çok fazla olduğunu söylemek gerekir. Projektörlerin sadece okul ortamında değil iş ortamlarında ve konferanslarda da önemi derecede kullanıldığını düşünecek olursak sektörün hala canlı olduğunu söylemek mümkün. Panasonic de pazardaki payını arttırmak amacı ile kullanımı kolaylaştıracak Intel Pro WiDi aracılığıyla kablosuz yansıtmayı destekleyen ilk taşınabilir projektör serisini piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

VW350, 4000 lümen parlaklık sınıfında dünyanın en küçük ve en hafif projeksiyon makinesi unvanını elinde bulunduruyor. Mevcut modellere göre sahip olunan üstün parlaklık ve kontrastın yanı sıra, ampul yenilemesi, 5.000 saate kadar (Eco Modunda 7.000 saat) genişletildi bu da daha düşük bir toplam satın alma maliyeti anlamına geliyor.

Portatif projeksiyon ailesinin en yeni üyelerini https://buypasa.com adresinden uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı ürünler sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle