Philips S9711/31 Tıraş Makinesiyle Pürüzsüz Cilt Deneyimi

Philips S9711/31 Tıraş Makinesiyle Pürüzsüz Cilt Deneyimi


Ev elektroniği deyince akla ilk gelen markalardan olan Philips, Shaver 9000 serisi yeni V-Track, yüz algılama teknolojisi ile tek hareketle yüzde 20 daha fazla sakal kesiyor. Aquatec Wet & Dry teknolojisi hem ıslak hem de kuru tıraş seçenekleri sunarken SmartClean Pro teknolojisi ile tıraş makinesini temizleme kolaylığı sağlıyor.

Philips S9711/31, yeni V-Track teknolojisi ile tıraşta en iyi sonucu almaya yönelik olarak tasarlandı. Yüz algılama teknolojisi V-Track 8 farklı yöne eğilerek, tek hareketle yüzde 20’ye kadar daha fazla sakal kesiyor. V-Track, sakalların yönünü ve uzunluğunu algılayarak kesim için en doğru konumda hizalıyor, nazik bir tıraş imkanı sunuyor. S9711/31 daha az hareketle daha fazla sakal keserek, tahrişi yüzde 30’a kadar azaltıyor. Philips S9711/31, Aquatec Wet & Dry teknolojisi sayesinde hem kuru hem ıslak tıraş imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra Smart Click sakal şekillendirici ile 5 farklı ayar sayesinde istenilen sakal kısaltma seçeneğine de sahip.

Yenilikçi yapısıyla yeni teknolojileri kullanan Philips marka traş makinesi https://buypasa.com da uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı küçük ev aletleri sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de hemen üye olabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle