Philips Viva Akıllı Kazana Sahip Ütüler

Philips Viva Akıllı Kazana Sahip Ütüler


Ev aletleri teknolojisinde lider konuma sahip Philips yeni ütüsüyle bir kez daha kullanıcılarının aklını çelmeyi düşünüyor. Isı ve buharın mükemmel kombinasyonu ile 2 kat daha hızlı ütüleme sağlayan Philips Viva Akıllı Kazanlı Ütüler ile yeni yılda ütü yapmaya ayıracağınız vakit azalsın, size daha çok özel zaman kalsın.

Kumaşları cinsine göre ayıran ve ısı ayarı yapma derdini ortadan kaldıran Philips Optimal TEMPT teknolojisi, ütüye ayrılan vakti yarı yarıya azaltıyor. Tüm kumaşlar için tek bir ayar seçeneği sunan ve ipek gibi hassas kumaşlarda güvenle kullanılabilen Philips Viva, bağımsız tekstil uzmanları tarafından da test edilerek onaylandı. Philips Viva Akıllı Kazanlı Ütüler, çizilmeye karşı son derece dayanıklı, rahatça hareket ettirilen ve temizlemesi kolay SteamGlide tabana sahip. Dakikada 120 gr buhar çıkışı sağlayan Philips Viva Akıllı Kazanlı Ütüler’in 5 bara kadar da pompa basıncı çıkışı bulunuyor. Calc Clean adı verilen kolay kireç temizleme sistemi, ütünün kirecinin temizlenmesi gerektiği zaman ışık ve ses ile uyarı veriyor. Ütünün kireç temizleme tankında biriken kireci ise tek bir tuşla boşaltmak mümkün. Uzun süreli ütülemeyi mümkün kılan geniş su tankı, 1.700 litreye kadar su alabiliyor. Kullanılmadığı zaman taşıma kilidi sayesinde güvenle saklanabilen Philips Viva Akıllı Kazanlı Ütüler, yüzde 10 enerji tasarrufu sağlıyor.

Ülkemizde de ençok tercih edilen ve kalitesiyle ön plana çıkan Philips marka buhar kazanlı ütüleri https://buypasa.com da uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun ev aletleri sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle