Philips’ten DJ Armin van Buuren İmzalı A5 Pro Kulaklık

Philips’ten DJ Armin van Buuren İmzalı A5 Pro Kulaklık


Üst üstte en iyi DJ’lerden biri seçilen DJ Armin van Buuren ile beraber geliştirilen üst seviye DJ kulaklığı Philips A5 Pro. Günümüzde müzik dinlemeyi seven kullanıcılar ve DJ’ler için uzun süredir üst seviye kulak üstü kulaklık pazarı oluştu. Genellikle çok yüksek giriş şiddetlerine dayanabilecek tarzda yapılan bu kulaklıklar, amfiler başta olmak üzere üst seviye ses kartlı bilgisayarlardan ses almak için tasarlanıyor.

3500 mW’lık güce dayanabilecek 50mm’lik sürücülerin kullanıldığı Philips A5 Pro, 10 Hz ile 24.000 Hz arası ses geçişi sunabiliyor. Empedans değeri ise 16 ohm. Başarılı ses kalitesi sunan ürün, daha önce müziklerde duymadığınız tınıları duymanızı sağlıyor. Dışarıdan gelen seslere karşı pasif yalıtımı başarılı olan ürün, hem yüksek şiddeti hem de tasarım amacı yüzünden dışarı da ses veriyor. Yani otobüste bu ürünle beraber müzik dinlediğinizde, dışarı epey sesin çıkacağını unutmayın.

DJ kabini ne taraftaysa, kulaklığı o taraftaki 3.5mm’lik jak alanıyla bağlayabiliyorsunuz. Sağ ya da sol tarafla kendinizi kısıtlamaya gerek yok. Philips A5 Pro, katlı olduğu zaman 1.3 metre uzunluğunda, tamamen uzatıldığında 4.7 metre uzunluğunda bir kablo ile geliyor. Böylece kaynaktan uzaklaşabilme ve rahat kullanım özellikleri de bizlere sunulan kulaklığı https://buypasa.com adresinden uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı ürünler sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle