Samsung Galaxy Tab S 10.5 Yüksek Çözünürlüklü Ekranıyla Buypasa.com da

Samsung Galaxy Tab S 10.5 Yüksek Çözünürlüklü Ekranıyla Buypasa.com da


Tablet pazarında android rekabeti genellikle orta segmentte yaşanıyor. Bu durum hem Türkiye’de hem de dünya genelinde aynı şekilde. İnsanlar bir tablet için daha fazla para vermeyi göze aldıkları zaman tercihler iPad oluyor. Samsung bu durumu yeni Galaxy Tab S tabletleriyle değiştirmeyi planladığı kesin . 2560 x 1600 piksel yüksek çözünürlüklü ekranları, güçlü işlemcileri ve diğer teknik özellikleriyle 8.4 ve 10.5 inç ekran büyüklüklerine sahip Galaxy Tab S tabletler üst sınıf Android tablet deneyimi sunuyor.
Samsung Galaxy Tab S’i farklı kılan en önemli unsur Full HD’nin üzerine çözünürlük sunuyor olması. Hem 8.4 inç hem de 10.5 inç tablette 2560 x 1600 piksel çözünürlüklü ekran mevcut. 10.5 inç ekranda bu çözünürlük 288 ppi gibi, bir tablet için epey yüksek bir piksel yoğunluğuna karşılık geliyor. Söz konusu çözünürlük ve piksel yoğunluğu sayesinde 10.5 inç ekran gayet keskin ve net görüntüler sunuyor ve tabletten elde edilen zevki katlıyor.
Samsung’un sekiz çekirdekli Exynos 5 Octa 5420 yongaseti Samsung Galaxy Tab S’i güçlendiriyor. Exynos 5 Octa yongasetin içinde Mali-T628 MP6 grafik işlemci birimi bulunurken 3 GB RAM de bu pakete eşlik ediyor. Tabletin 16 GB dahili hafızası bulunuyor. 128 GB’ye kadar kapasiteye sahip microSD kartlarla depolama alanı daha da artırılabilir.
Samsung 2560 x 1600 piksel yüksek çözünürlüklü ekran sunan Galaxy Tab S’ i https://buypasa.com da uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı tabletler sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir isterseniz de online mağaza açmak için üye olabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle