Samsung’tan Gizemli Tanıtım

Samsung’tan Gizemli Tanıtım


13 Ağustos’ta New York’ta düzenleyeceği lansman kapsamında Samsung, Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+’ın yanında bir de tablet duyurması bekleniyor.

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung 13 Ağustos’ta ABD’nin New York kentinde düzenleyeceği ‘Galaxy Unpacked’ isimli lansman etkinliğinde bir sürprize imza atacak. Etkinlikte Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ akıllı telefonların duyurusunu gerçekleştirecek olan Samsung’un resmi site aracılığıyla yayınladığı yeni bir görüntüye göre şirket, üçüncü bir cihazı daha tanıtacak.
Geçtiğimiz dönemde Galaxy Tab S2 tabletlerin duyurusunu yapan Samsung’un sitesinde yer alan fotoğraftaki cihazın boyutu itibariyle bir tablet olduğu tahmin ediliyor. Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, Samsung, 13 Ağustos’ta gerçekleştireceği etkinlik kapsamında Galaxy Tab S2 tabletlerin ABD tanıtımını da gerçekleştirebilir.

Galaxy Note ile birlikte sektörün gidişatını değiştiren ve tabletfon dediğimiz konsepte imzasını atan Samsung yakın gelecekte benzer bir hamlesini daha hayata geçirebilir. Son çıkan haberlere göre Delhi Hava Kargosu’nun ithalat listesinde Samsung’un18.4-inç büyüklüğündeki tablet örneğinin yer aldığı fark edilmiş. Bildiğimiz gibi halihazırda Samsung’un en büyük tableti olan Galaxy Tab Pro 12.2-inç’lik bir ekran büyüklüğüne sahip. Keza tablet konsepti de boyutları ortalama 8-12-inç arasında değişen modellerden oluşuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle