Samsung’tan Sessiz Çamaşır Makinesi

Samsung’tan Sessiz Çamaşır Makinesi


Samsung Electronics, yeni teknolojilerin en son yeniliklerini kullanmaya devam ediyor ve çamaşır makinesinde standartla yetinmeyen annelere yeni teknolojiler sunmaya devam ediyor. Samsung Crystal Blue gelişmiş teknolojisi ile yıkama esnasında gürültü ve titreşimi minimuma indiriyor. Günün herhangi bir saatinde kimseyi rahatsız etmeden gönül rahatlığıyla çalıştırabileceğiniz akıllı çamaşır makinesi, özel tasarımı sayesinde zarafeti ve üstün teknolojiyi bir arada sunuyor.

Genel olarak günün belli saatlerinde çalıştırmayı uygun gördüğümüz çamaşır makinelerinin aksine son teknolojisi ile meydan okuyan Samsung Crystal Blue, VRT-M teknolojisine sahip. Bu gelişmiş teknoloji sayesinde, titreşim sensörü ve kazanı dengede tutan güçlü mınkatıslarla yıkama esnasında gürültü ve titreşimi yok ediyor. Sağladığı sessiz çalışma stili ile anneler artık çocukları ders çalışırken ya da bebekleri uyurken herhangi bir tedirginlik duymaksızın çamaşır yıkayabiliyor, gün içerisinde saat farkı gözetmeksizin ister sabah ister gece makinelerini çalıştırabiliyorlar. Serinin 10 kg kapasiteli WW10H9610EW/AH modeli, aynı zamanda “A⁺⁺⁺” sınıfındaki standart yıllık enerji tüketiminden yüzde 50 daha az enerji harcıyor. 1.600 devir hızı ve Samsung’un benzersiz Eco Bubble teknolojisi, mükemmel sonuçlara imza atmanız için bir arada sunuluyor. Kullanım basitliği sağladığı kadar göz alıcı bir görüntü de sunan akıcı tasarımı, üst düzey bir zarafete sahip. Samsung Crystal Blue özelliklerine sahip çamaşır makineleri 15 dk hızlı yıkama modu, tercih modları, çocuk kilidi ve kolay ütüleme fonksiyonu ile çamaşır yıkama konusunda kullanıcısına maksimum katkıyı sağlıyor.

Samsung Crystal Blue özelliğiyle ev hanımlarının gönlüne taht kurmayı hedefleyen çamaşır makinelerini https://buypasa.com adresinde uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile birçok ürün bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı beyaz eşyalar sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle