Sony NWZ-E384 MP3 Çalar Doygun Müzik Keyfi

Sony NWZ-E384 MP3 Çalar Doygun Müzik Keyfi


Bir dönem adeta zirve noktasını yaşayan MP3 çalarlar, basit cep telefonlarının akıllı fonksiyonlara kavuşması, geniş hafıza seçenekleri sunmaları ve internet özellikleriyle donatılmalarıyla birlikte, şimdilerde eskisi kadar sık tercih edilmiyor. MP3 çalarların halen sıkı bir kullanıcı kitlesine sahip oldukları da bir gerçek. Her ne kadar cep telefonları müzik seçenekleri sunuyor olsa ve ses kalitesi ile başarılı kulaklık üniteleriyle dikkat çekiyorsa da, yine de herkes için, başarılı bir MP3 çaların yerini tutamayabiliyor. Elbette basit bir şekilde müzik dinlemek için cep telefonunuzu kullanabilirsiniz. Fakat ekolayzır değerleriyle kaliteli müzik dinlemek istiyorsanız, piyasada bulunan pek çok kaliteli MP3 çaları incelemeniz gerekiyor.

Sony’nin zengin özelliklere sahip müzik çalarları içinde bulunduran Walkman ailesinde yer alıyor. Üzerinde 1.77 inç büyüklüğünde bir ekran bulunduran MP3 çalar, ekranın altına yerleştirilen butonları yardımıyla rahatlıkla kullanılabiliyor. MP3, WMA, ACC desteği gösteren NWZ-E384, 8 GB’lık kapasiteye sahip. Böylece 8 GB’a kadar olan müzik ve şarkılarınızı depolayabileceğiniz MP3 çalar, artırılabilir hafıza seçeneği ise ne yazık ki göstermiyor. USB bağlantısı yoluyla bilgisayarınıza bağlayarak transfer işlemini rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Transfer işlemi sırasında sürükle – bırak fonksiyonunu kullanabiliyorsunuz.

45 dakikalık şarj ile bataryanın yüzde 80’lik kısmını doldurabilen Sony NWZ-E384, 2 saatlik şarj sonunda 30 saatlik müzik seanslarına hazır hale gelebiliyor. 30 saat boyunca müzik performansı sergileyen Sony NWZ-E384, uzun yolculuklarınızda yanınızda olmasından memnun olacağınız bir MP3 çalara sahip olmak için https://buypasa.com adresinden uygun ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz. Ücretsiz sanal mağaza, ücretsiz sanal pos gibi sıra dışı kampanyalarla e-ticaret sektörüne hızlı bir giriş yapan bu sanal pazar platformu, ücretsiz kargo ve hızlı teslimat olanaklarının dışında, birçok ürün kategorisinde en uygun fiyat garantisi sunuyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle