Sony Walkman Suya Daldı

Sony Walkman Suya Daldı


Sony’nin Walkman ailesinin yeni üyesi W273S, yalnızca müzikseverlere değil, aynı zamanda spor severelere de hitap ediyor. Tasarımı itibariyle sporla uğraşanlar için gayet işlevsel olan W273S, giyilebilir formda. Her iki kulak ünitesini birbirine bağlayan şık boyun askısı ile kendine boynunuzda yer bulan Walkman, kontrol birimlerini de kulak üniteleri üzerinde toplamış.

Sağ kulak ünitesi üzerinde ses ve müzik listesi ile shuffle butonlarını bulunduran W273S, sol tarafta ise play, pause ile şarkılar arasında ileri ve geri hareket edebileceğiniz butonları tutuyor. Yine sağ ünite üzerinde ızgaralı bir bölüm var. W273S bu kısımdan şarj edilebiliyor. Evet, Walkman’in suya dayanıklı yapıda olması için üzerinde bir microUSB konumlandırılmamış. Bunun yerine kutu içeriğinde bir şarj aparatı bulunuyor ve W273S’i şarj etmeniz gerektiğinde bu şık aparatı kullanıyorsunuz. Sony W273S, kulak içine giren kulaklıklarıyla oldukça rahat bir yapıda. Ancak bu noktada her kullanıcı için aynı ölçüde rahat olmadığını söylemek gerek. Tasarımı itibariyle kulağa, kulak üstünden uzanan kabloları neticesinde herkes aynı rahatlığı bulamayabilir.

Sony W273S, sporseverlere uygun bir MP3 çalar. Suya dayanıklı yapıda olmasıyla bunu pekiştiren cihaz; koşu, bisiklet veya yüzme gibi aktivitelerde her an yanınızda olabiliyor. W273S ile ister duşa girin ister havuza, müziği beraberinde götürebiliyorsunuz. 2 metreye kadar suya dayanıklı olan W273S, böylece müzik keyfini yüzme seanslarına taşımanıza da olanak tanıyor. Özellikle spor salonlarının yüzme havuzlarını mesken tutan spor severlerin vazgeçilmezi olacak gibi görünen kulaklığı https://buypasa.com adresinden uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı ürünler sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle