Toz ile Baş Edemiyorsanız Marathon Ultimate Yardımınıza Yetişti

Toz ile Baş Edemiyorsanız Marathon Ultimate Yardımınıza Yetişti


Hollanda menşeili olan ve dünya çapında elektronik cihazlar üreten Philips’in torbasız süpürgesi Marathon Ultimate; güçlü tasarımı, üstün performansı, dertsiz toz boşaltma ve zahmetsiz temizlik özellikleri ile yeni yılda ev temizliğinize farklı bir boyut katacak.

Marathon Ultimate yüksek toz toplama performansı için tasarlanan Philips Marathon Ultimate, toz ve havayı etkili şekilde ayırırken yüksek emiş gücünü de koruyan Philips’e ait en etkin filtreleme sistemi PowerCylclone7’ye sahip. Bu teknoloji sayesinde süpürgenin yıkanabilir filtresi çok daha geç kirleniyor ve senede 1 kere temizlenmesi bile yeterli oluyor. İlave başlık olarak FC9912 modeliyle gelen TriActive Z başlığın yanında Marathon Ultimate’te, Philips’in efsane çok amaçlı standart başlığı TriActive bulunuyor. Hem halılarda hem de sert zeminlerde benzersiz performans sunan TriActive+ özel tasarımlı tabanı ile halı tüylerini maksimum açarak temizliyor ve geniş ön açıklığı sayesinde büyük parçaları itmeden içine çekiyor. TriActive+ başlık yan fırçaları ile de duvar kenarlarını ve mobilya ayaklarının çevresini zahmetsizce temizlemenizi sağlıyor.

Elektronik sektöründe devrim gibi ürünleriyle fark yaratan Philips marka elektronik ev aletleri https://buypasa.com adresini ziyaret edip uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile yüzlerce bu ve benzeri ürünü bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı Ev aletleri ve aksesuarlar sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Aynı zamanda online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle