Uber, İstanbul Boğazı’nı tekne ile geçiriyor

Uber, İstanbul Boğazı’nı tekne ile geçiriyor


 

Son birkaç yıldır dünyayı kasıp kavuran özel araç sistemi Uber, dünyada ABD ve Kanada’dan sonra ilk kez İstanbul’da devreye girecek UberBOAT adındaki sistemi ile boğazı lüks teknelerle geçiriyor. Her geçen gün daha fazla ülkede hizmete giren ve helikopterden özel jete kadar farklı farklı lüks hizmetler sunan Uber’in yeni tekneleri, kesinlikle fark yaratacak gibi görünüyor.

 

2014 yazında İstanbul’da hizmet vermeye başlayan Uber İstanbul’da hizmet veren lüks deniz taşımacılığı firması Navette Taşımacılık Ulaştırma ve Turizm A.Ş. ile ortaklığa giden San Francisco merkezli şirket, 6-8 kişiye kadar yolcu alabilen Beneteau model tekneleri ile boğazdaki yolcularını bekliyor. İstanbul’daki trafik de düşünüldüğünde üst segment için kaliteli ve keyifli bir alternatif yaratacağını düşündüğümüz UberBOAT’un tarife fiyatları ise cep yakacak cinsten. Sahile yakın bölgelerde, Uber uygulaması içinde bir UberTEKNE seçeneği belirecek, buradan tekne çağırdıktan sonra kaptan tarafından bir teyit telefonu alacak olan kullanıcılar, birkaç dakika içerisinde bu farklı yolculuğa erişebilecek Uber, önümüzdeki süreçte yoğun bir talep ile karşılaştığı takdirde platforma kayıtlı tekne sayısının da artacağını söylüyor.

Ayrıca Uber uygulamalarını yükleyebileceğiniz akıllı telefonlar https://buypasa.com adresinden uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile bulabilirsiniz. Visa, Mastercard taksit seçenekleri ve dilerseniz tahsilat sistemi içinde EFT, havale ve kapıda ödeme seçenekleriyle beraber en uygun fiyatlı ürünler sizleri bekliyor. Ayrıca yüzlerce ücretsiz sanal markette en uygun fiyatlı ürünü bulabileceğiniz Buypasa.com adresini ziyaret edebilir. Dilerseniz online mağaza açmak için de ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle