Windows 10’da Son 4 Gün

Windows 10’da Son 4 Gün


Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10 bilgisayarlar için 29 Temmuz tarihinde, yani tam olarak 4 gün sonra yayınlanacak. Microsoft’un geliştirmiş olduğu, daha stabil olacağı belirtilen Windows 10 işletim sistemi, akıllı telefonlarda da sevilecek gibi gözüküyor.

Windows 10 Mobile, telefonlar için biraz daha geç yayınlanacak. Tam olarak tarih belirtilmese de PC için Windows 10 güncellemeleri yapıldıktan sonra Windows 10 Mobile sistem, akıllı telefonlardaki yerini de alacak.Şuan için Windows 10 Mobile, beta olarak test edilmekte, son olarak yeni yapı numarası ile yayınlanan ve bazı hataları giderilen Windows 10 Mobile için hata düzeltmeleri tamamlandığında güncelleme olarak akıllı telefonlara sunulacak.

Akıllı telefonlarda windows kullanan kullanıcıların, akıllı telefon ve tabletler için yeni bir deneyim sunacak olan Windows 10 ve sürümleri merakla bekleniyor. En azından 4 gün sonra bilgisayarlar için Windows 10 merakı ortadan kalkacak diyebiliriz.Akıllı telefonlar için Windows 10 Mobile için ise biraz daha beklememiz gerekiyor gibi gözüküyor, Microsoft yeni sistemin daha hızlı, daha stabil olacağını garantiliyor, Windows 10’un uzun yıllar güncelleme alacağı da belirtiliyor. Test sürecinde olan Windows 10 mobil işletim sistemi için tam olarak güncelleme tarihi belirlenmedi ama kullanıcılar şimdiden heycanla takip ediyor.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle