Yeni Trend Online Al Online Öde

Yeni Trend Online Al Online Öde


Giderek büyüyen e-ticaret hacmi farklı yan sektörlerin oluşmasını sağlıyor. Bu yan sektörlerin başında şüphesiz online ödeme sistemleri geliyor. E-ticaret sektörünün hayati gereçlerinden olan online ödeme sistemleri, tüketicinin e-ticaret şirketlerine güvenini doğrudan etkileyen platformların da başında. Bankalar arası Kart Merkezi’nin online ödeme sistemleri pazarına girmesi dikkatlerin sektörün üzerinde toplanmasına yol açtı.

Kart sahiplerine internet alışverişlerinde hızlı ve kolay ödeme sağlayan bir uygulamalar mevcut. Tüm kategori ve sektörlerdeki e-ticaret şirketlerinin kullanabileceği sistemler için en az bir tane Sanal POS sahibi olmak gerekiyor. Türkiye’de hizmet veren online ödeme sistemleri e-ticaretten sosyal oyuna kadar birçok farklı sektörde bulunuyor. Diğer bir ödeme seçeneği ise E-ticaret kanunlarına uygun bir şekilde çalışan her türlü işletmeci ve girişimcinin Pay Pal ile çalışması mümkün. Hatta dönemsel olarak yaptıkları taksitlendirme uygulamalarında üye işyerinden komisyon ücreti almadıkları zamanlarda mevcut olabiliyor. Bu sistemin öne çıktığı konulardan biri de e-ticaret şirketlerine hızlı ve uyumlu şekilde sistemlerine uygulanabiliyor olması. Bunun yanında mobil ödeme, havale gibi birçok sistemle online ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

E-ticaret sektöründe boy gösteren oluşumların başında gelen Buypasa.com bünyesinde bu ödeme sistemlerini birçoğunu tek bir panel üzerinden sunmakta. Buypasa.com özgür tahsilat ve kargo altyapısı, güvenlik kontrolü, alıcı ve satıcı için güvenli alışveriş platformu, yurtiçi ve yurtdışı tahsilat imkanları ve sistemleri, satış ve pazarlık platformu, hazır reklam, hazır müşteri, çoklu entegre altyapısı, reklam, içerik, bülten, imkanları ve sistemleri, satış desteği ve hizmeti, e-ticaret eğitimleri gibi daha onlarca ek hizmet ve imkanlar Buypasa da. Ayrıca online mağaza ve sanal dükkan açmak için detaylı bilgi ve üyelik https://buypasa.com adresinde.

+ Yorum bulunamadı

Yorum Ekle